CopyFilenames

CopyFilenames

CopyFilenames je velmi snadné kopírovat úplnou cestu a plné jméno souboru
Hodnocení
4.0  (2 hlasů)
Váš hlas
Skóre
2.0
100% čistý software. Zkontrolujte sestavy.
Tento program obdržel 10 ocenění
CopyFilenames je rozšíření pro Windows Explorer. To nelze spustit jako samostatná aplikace. Po instalaci CopyFilenames, klikněte pravým tlačítkem myši na jeden nebo více souborů nebo složek v Windows Explorer a uvidíte další příkazy přidané CopyFilenames.
Windows nemá žádný vestavěný způsob, jak kopírování souboru nebo složky výpis do schránky. Pro jeden soubor, můžete použít Soubor > Přejmenovat, CTRL+C, pak ESC pro zkopírování souboru do schránky, ale to je docela únavné, pokud budete muset dělat často, nebo pro mnoho souborů.
CopyFilenames přichází na pomoc! To přidává další příkaz do kontextového menu v Windows Explorer (to je menu, které se objeví, když kliknete pravým tlačítkem myši na soubor). Tento příkaz umožňuje kopírovat název souboru v jedné operaci.
CopyFilenames může být také použit ke kopírování mnoha souborů najednou. Ve výchozím nastavení, jména souborů budou zkopírovány jeden na řádek.
CopyFilenames také dělá to velmi snadno kopírovat úplnou cestu k souboru. Pokud podržíte SHIFT při výběru Copy Filenames příkaz, plnou cestu k souboru budou zkopírovány namísto jen názvem. Tato cesta pak může být vložen do libovolné aplikace, která má pole pro cestu k souboru, nebo do souboru otevřít panel.
To může být skutečnou úsporu času, když už máte správnou složku otevřít v Windows Explorer, vzhledem k tomu, že již není třeba nagivate do stejné složky v jiné aplikaci použít soubor v této složce!
Hlavní Rysy: - Zkopíruje jeden nebo více souborů nebo názvy složek jako text do Windows schránky
- Možnost přidat velikost souboru
- Možnost přidání souboru datum/čas
- Možnost přidat úplnou cestu k souboru
- Možnost double up back-lomítka, nebo pomocí lomítka, pokud úplnou cestu dodal
- Možnost citovat názvy souborů s jednoduché nebo dvojité uvozovky
- Možnost oddělit více souborů s konec řádku, mezera, tabulátor nebo čárka
- Příkaz přejmenovat soubor s textem ze schránky (Paste Filename)
- Příkaz ke kopírování souboru a odstranit soubor v jedné operaci
Informace aktualizovány: