CopyFilenames

CopyFilenames

CopyFilenames sprawia, że bardzo łatwo skopiować pełną ścieżkę i pełną nazwę pliku
Ocena
4.0  (2 głosy)
Twój głos
Wynik
2.0
100% czyste oprogramowanie. Sprawdź raportu.
Ten program otrzymał 10 nagrody
CopyFilenames rozszerzenie dla Windows Explorer. Nie może być uruchomiony jako samodzielna aplikacja. Po zainstalowaniu CopyFilenames, kliknij prawym przyciskiem myszy jeden lub więcej plików lub folderów w Windows Explorer i zobaczysz dodatkowe polecenia dodane CopyFilenames.
Windows nie wbudowany sposób, aby skopiować Nazwę pliku lub folderu lista do schowka. Dla jednego pliku, można użyć plik > zmień nazwę, CTRL+C, a następnie ESC do kopiowania nazwy pliku do schowka, ale jest to dość męczące, gdy trzeba to robić często lub wiele plików.
CopyFilenames przybywa na ratunek! To dodaje dodatkowego menu poleceń menu kontekstowego Windows Explorer (jest to menu, które pojawia się po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na pliku). To polecenie pozwala skopiować plik w jednej operacji.
CopyFilenames może być również używany, aby skopiować wiele plików za jednym razem. Domyślne nazwy plików zostanie skopiowana, po jednym w wierszu.
CopyFilenames również sprawia, że bardzo łatwo skopiować pełną ścieżkę do pliku. Jeśli przytrzymasz SHIFT po wybraniu polecenia Copy Filenames, pełna ścieżka do pliku zostanie skopiowana, a nie tylko nazwą. Więc w ten sposób może być umieszczony w dowolnej aplikacji z polem ścieżki do pliku, lub w panelu plik.
To może być prawdziwa oszczędność czasu, gdy już masz prawo otworzyć folder w Windows Explorer, tak jak nie trzeba otwórz ten sam folder w innym programie użyć pliku w tym folderze!
Podstawowe funkcje: - kopiuje jeden lub więcej plików lub folderów w postaci tekstu do schowka Windows
- Możliwość dodawania Rozmiar pliku
- Możliwość dodania daty/czasu pliku
- Opcja, aby dodać pełną ścieżkę do pliku
- Możliwość podwojenia back-kresek ułamkowych lub korzystać z prostych kresek ułamkowych, jeśli ścieżka dodano
- Możliwość zacytować nazwy plików pojedyncze lub podwójne cudzysłowy
- Możliwość zaznaczenia kilku plików z nowej linii, spacja, tabulator lub przecinek
- Polecenie zmień nazwę pliku z tekstem ze schowka (Paste Filename)
- Polecenie, aby skopiować Nazwę pliku i usuń plik za jedną operację
Aktualizacja informacji: