CopyFilenames

CopyFilenames

CopyFilenames باعث می شود آن را بسیار آسان برای کپی کردن کامل مسیر کامل و نام فایل
امتیازدهی کاربر
4.0  (2 رأی)
رأی شما
نمره
2.0
100٪ نرم افزار تمیز. به گزارش کنید .
این برنامه 10 جایزه دریافت کرد
CopyFilenames یک فرمت برای Windows Explorer. آن را نمی تواند اجرا به عنوان یک برنامه مستقل است. پس از نصب CopyFilenames کلیک راست بر روی یک یا چند فایل و یا پوشه ها در Windows Explorer و شما را ببینید اضافی دستورات اضافه شده توسط CopyFilenames.
Windows هیچ ساخته شده است در راه برای کپی کردن یک فایل یا پوشه مثال به کلیپ بورد. به صورت یک فایل شما می توانید با استفاده از File > تغییر نام CTRL+C و سپس ESC برای کپی کردن یک فایل به کلیپ بورد, اما این است که بسیار خسته کننده اگر شما مجبور به انجام این کار اغلب و یا برای تعداد زیادی از فایل های.
CopyFilenames می آید به نجات! این می افزاید: یک منوی اضافی فرمان به منوی زمینه در Windows Explorer (این منو که بالا میآید تا زمانی که شما راست کلیک بر روی یک فایل). این فرمان به شما امکان کپی کردن فایل در یک عملیات.
CopyFilenames نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کپی کردن تعداد زیادی از نام پرونده ها همه در یک بروید. به طور پیش فرض نام فایل کپی خواهد شد یکی در هر خط.
CopyFilenames همچنین باعث می شود آن را بسیار آسان برای کپی کردن مسیر کامل یک فایل. اگر شما را پایین نگه دارید SHIFT در حالی که انتخاب Copy Filenames فرمان مسیر کامل فایل را کپی خواهد شد به جای فقط filename. این مسیر پس از آن می تواند جا به جا و به هر برنامه ای که دارای یک فیلد برای یک مسیر به یک فایل و یا به یک فایل باز کردن پانل.
این می تواند یک صرفه جویی کننده در وقت زمانی که شما در حال حاضر باید پوشه راست باز در Windows Explorer از شما دیگر نیاز به nagivate به همان پوشه در یکی دیگر از نرم افزار برای استفاده از یک فایل که در پوشه!
ویژگی های اصلی: - کپی یک یا چند فایل یا نام پوشه به عنوان متن به Windows کلیپ بورد
- گزینه ای برای اضافه کردن حجم فایل
- گزینه ای برای اضافه کردن فایل تاریخ/زمان
- گزینه ای برای اضافه کردن مسیر کامل فایل
- گزینه ای برای دو تا پشت-اسلش یا استفاده از اسلش رو به جلو اگر مسیر کامل اضافه شده
- گزینه ای برای نقل قول نام پرونده ها با یک یا دو نقل قول
- گزینه ای برای جدا کردن چند فایل با newline فضا تب یا کاما
- دستور برای تغییر نام یک فایل با متن از کلیپ بورد (Paste Filename)
- دستور برای کپی کردن فایل و حذف فایل در یک عملیات واحد
اطلاعات به روز شده در: