CopyFilenames

CopyFilenames

CopyFilenames çok kolay bir dosyanın tam yolunu ve adını tam kopyalamak için yapar
Kullanıcı puanı
4.0  (2 oy)
Oyunuz
Puan
2.0
% 100 temiz yazılım. Rapor kontrol edin.
Bu program 10 ödül aldı
CopyFilenames Windows Explorer için bir uzantısıdır. Bağımsız bir uygulama olarak çalıştırılamaz. CopyFilenames yükledikten sonra sağ tıklayarak bir veya daha fazla dosya veya klasörleri Windows Explorer ve CopyFilenames getirdiği ekstra komutları göreceksiniz.
Windows hiçbir şekilde panoya listeleyen bir dosya adı veya klasör kopyalamak için inşa etti. Tek bir dosya için, eğer sık sık veya çok sayıda dosya için bunu yapmak için varsa panoya bir dosya kopyalamak için ESC > Yeniden Adlandır, CTRL+C, sonra Dosya, ama bu oldukça sıkıcı bir iştir kullanabilirsiniz.
CopyFilenames kurtarmaya geliyor! Bu Windows Explorer bağlam menüsü (bu doğru bir dosyayı tıkladığınızda açılan menü) menü ekstra bir komut ekler. Bu komut, tek bir işlemle dosya kopyalama sağlar.
CopyFilenames da tüm bir sürü dosya kopyalamak için kullanılabilir. Varsayılan olarak, bu dosya, her satırda bir kopyalanacaktır.
CopyFilenames da çok kolay bir dosyanın tam yolunu kopyalamak için yapar. Eğer Copy Filenames komutu seçerken SHIFT basılı tutarsanız, dosya için tam yolu yerine sadece dosya kopyalanacaktır. Bu yol daha sonra bir dosya yolu veya Dosya Aç paneline bir alan olan herhangi bir uygulama içine yapıştırılan olabilir.
Bu aynı klasöre bu klasöre bir dosya kullanmak için başka bir uygulama nagivate artık ihtiyacın var zaten doğru klasörü açın Windows Explorer zaman gerçek bir zaman kazandıran şey olabilir!
Windows panoya metin olarak ana Özellikler: - tek bir Kopya veya birçok dosya veya klasör adları
- Eklemek için Seçenek dosya boyutu
Dosya eklemek için Seçenek, tarih/saat
- Tam yol eklemek için Seçenek dosya
- Ters eğik çizgi çift-up, ya da kullanmak eğik, tam yol seçeneği eklendi
Tek veya çift tırnak dosya tırnak için - seçeneği
- Yeni satır ile birden fazla dosya için ayrı seçenek, boşluk, SEKME veya virgül
- Komut panodan metin ile bir dosyayı yeniden adlandırmak için (Paste Filename)
- Komut tek bir işlemle dosya silme dosya kopyalama
Bilgi güncellenme tarihi::